Usługi

Executive Laundry

Executive Laundry

Wypiorą, wysuszą, mieszkanie ogarną...

W dawnych czasach jednym z podstawowych środków używanych w pralniach był krochmal. I to od niego wzięła nazwę ulica Krochmalna, która wyznacza północną granicę Browarów Warszawskich. I zabawnym zbiegiem okoliczności pralnia w tychże Browarach otwiera się właśnie przy Krochmalnej. Nowoczesna, ekologiczna, z bogatym repertuarem usług, częściowo świadczonych także „u Klienta”.

Od razu zaznaczmy, że nie jest to pralnia samoobsługowa. Tu po prostu przynosisz to, czemu chcesz nadać odpowiedni look i zostawiasz to w dobrych rękach. Executive Laundry świadczy w Browarach Warszawskich usługi pralnicze wodne i chemiczne, ale mają też magiel. Pranie dywanów nie stanowi dla nich problemu, a wychodząc naprzeciw potrzebom zapracowanych i zagonionych lokalsów, „eksperci od czystości” z Executive Laundry wychodzą ze swojego lokalu i przychodzą z pomocą w sprzątaniu mieszkań i innych lokali w okolicy.

Koce, kołdry, firany, zasłony, merynosy, śpiwory i wszelkie ubiory upiorą, wymaglują, a nawet wyprasują na życzenie Klienta. Więcej informacji uzyskacie na ich fejsie.

lub po prostu dzwoniąc pod numer 797 309 406.

Tip czysto informacyjny

Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile będzie kosztować wypranie tego czy innego materiału lub sprzątanie mieszkania, skorzystaj z formularza: TUTAJ

Adres:
ul. Krochmalna 61

Czynne

poniedziałek - piątek
8.00 - 22.00
sobota
9.00 - 21.00
niedziela
10.00 - 17.00

Czynne:

pon-pt
09.00- 20.00
sob
10.00 - 14.00
nd
NIECZYNNE

Adres:
Krochmalna 59 / U5
00-864 Warszawa
tel. +48 797 309 406

A tak na marginesie – czym w ogóle jest ten cały krochmal? Otóż jest to płyn, który powstaje na bazie zagotowanej wody i skrobi – najczęściej ziemniaczanej. Szeroko stosowany jest nie tylko w pralnictwie, ale też w przemyśle spożywczym, włókienniczym, farmaceutycznym i kosmetycznym. Bieliznę krochmalono w celach przede wszystkim higienicznych – proces ten zabezpieczał materiał przed wchłanianiem kurzu czy wilgoci i w efekcie zapobiegał namnażaniu się bakterii i ułatwiał usuwanie brudu z włókien pokrytych krochmalem. Ale krochmalenie zapobiegało też gnieceniu się tkanin i ułatwiało ich prasowanie. I w sumie nikt chyba nie wie, dlaczego zrezygnowano ze stosowania krochmalu wypełnionego zaletami bardziej niż niejeden bęben pralki ciuchami po urlopie.

Okazje w Executive Laundry

Z ulotką Executive Laundry RABAT 10% - szczegóły na miejscu.

KAWA Z DOWOLNYM CIASTKIEM

dla pracowników Browarów Warszawskich

3

Croque na brunch -20% z kodem wiosna

-20%