Restauracje

BAILA SHOW & DINING 

Baila Show & Dining

Tańce, hulanki, swa... Wola!

Znasz pewnie te filmy, w których nagle dzieciaki przez przypadek trafiają do magicznego, tajemniczego ogrodu, albo te, w których bohaterowie nagle wchodzą na zamkniętą imprezę do klubu dla wtajemniczonych... Takie miejsca łączy jedna zasada „im mniej o nich wiesz, tym lepiej się w nich bawisz”. I taki właśnie charakter ma BAILA w Browarach Warszawskich, na dynamicznie zmieniającej się Woli.

„Show & Dining” – taki dopisek towarzyszy w logo nazwie BAILA. I to już podpowiada, że nie jest to typowy gastronomiczny koncept. Pewną tajemnicę zdradza już sama nazwa lokalu, bo przecież słowo „baila” znaczy ni mniej, ni więcej, tylko „tańcz”. I możemy dodać, że choć słowo to ma hiszpańskie korzenie, to w tym przypadku dobrze byłoby je wymawiać z południowoamerykańskim akcentem, bo taka właśnie jest tu kuchnia, muzyka i atmosfera. Gorąca, trochę latynoska, a trochę... stop. Bo powiemy za dużo.

Zostańmy póki co przy „show & dining”. A wiadomo. Gdzie „show”, tam scena (także z występami na żywo), a gdzie „dining”, tam kuchnia, w której rozgoszczą się między innymi ostrygi i najprzedniejszej jakości wołowina, salsy czy guacamole. Baila ma aspiracje, by lepiej niż ktokolwiek kiedykolwiek, połączyć jedno i drugie.

A skoro o atmosferze mowa, to spory wpływ na klimat (południowoamerykański) ma wystrój. Gorący, barwny, sycący wzrok, pełen kolorów i światłocieni.

Tip dla tych, którzy wszędzie pojawiają się spontanicznie:

Baila Show & Dining działa tylko w weekendy i konieczna jest wcześniejsza rezerwacja mailowa lub telefoniczna. A kiedy uda Ci się wejść do tego tajemniczego miejsca przygotuj się na mnóstwo tańca i zabawy. Wszystko, co się wydarzy w Baili, zostanie w Baili.

Adres:
ul. Grzybowska 60 

Czynne

środa - czwartek
18:00 - 01:00
piątek - sobota
20.30 - 4.00

48 514 060 624
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Baila!” to tak naprawdę okrzyk, wezwanie do działania, zachęta do życia pełną piersią. I takie aspiracje ma właśnie ten lokal. Zachęcać do życia, wyrywać z codziennej rutyny, prowokować do poszerzania palety doświadczeń i doznań.

Zatem jest to miejsce idealne dla hedonistów, birbantów i bon vivantów. „Ciesz się chwilą” to jego motto, a celem, który stawia przed sobą BAILA jest, by owo motto przekuć w czyny. A że jest tu także nowoczesny i gorący jak klimat w Południowej Ameryce cocktail bar, to raczej musi się im to wszystko udać. Zresztą, najlepiej sami sprawdźcie, co i jak, pamiętając prostą zasadę, że „im mniej wiecie o tym miejscu, tym...”,  

Okazje w Baila Show & Dining

KAWA Z DOWOLNYM CIASTKIEM

dla pracowników Browarów Warszawskich

3

Croque na brunch -20% z kodem wiosna

-20%