Rezerwuj

Baila Show & Dining
Bombaj Masala
Salon Executive
Hala Gastronomiczna Browary
Gastronomia
Japonka
Munja
Grecka restauracja i bar na Mykonos
Nine's Restaurant & Sports Bar
Kawiarnia i restauracja Olivos
Pizza Lecentano
Port Królewski
Sobremesa Tapas Bar
Browar Warszawski
Piekarnia Browary Warszawskie
Deseo Cukiernia & Chocolaterie
Kawiarnia Dobro & dobro
Kawiarnia Etno
Good Lood
Kawiarnia Vita
Azjatka Browary Warszawskie
Szalony Rzeźnik
Sushi Japonki
Le Paradox
Piccola Italia & Mediterraneo
ADN Centrum Konferencyjne
Klub fitness Calypso
Pralnia Wykonawcza
Fryzjer Hamski
Strefa Piękna by Juźwin | Kobielski
ADN Centrum Konferencyjne
Azjatka Browary Warszawskie
Baila Show & Dining
Bakery Browary Warszawskie
Bombaj Masala
Calypso Fitness Club
Crazy Butcher
Deseo Pattiserie & Chocolaterie
dobro & dobro cafe
Etno Cafe
Executive Laundry
Executive Lounge
Food Hall Browary
Gastronomja
Good Lood
Hamski Barber
Japonka
Sushi Japonki
Le Paradox
Munja
Mykonos Greek Restaurant & Bar
Nine's Restaurant & Sports Bar
Olivos Cafe & Restaurant
Piccola Italia & Mediterraneo
Pizza Lecentano
Port Royal
Sobremesa Tapas Bar
Strefa Piękna by Juźwin | Kobielski
Browar Warszawski
Vita Cafe

Wybierz swój język

Rezerwuj

Baila Show & Dining
Bombaj Masala
Salon Executive
Hala Gastronomiczna Browary
Gastronomia
Japonka
Munja
Grecka restauracja i bar na Mykonos
Nine's Restaurant & Sports Bar
Kawiarnia i restauracja Olivos
Pizza Lecentano
Port Królewski
Sobremesa Tapas Bar
Browar Warszawski
Piekarnia Browary Warszawskie
Deseo Cukiernia & Chocolaterie
Kawiarnia Dobro & dobro
Kawiarnia Etno
Good Lood
Kawiarnia Vita
Azjatka Browary Warszawskie
Szalony Rzeźnik
Sushi Japonki
Le Paradox
Piccola Italia & Mediterraneo
ADN Centrum Konferencyjne
Klub fitness Calypso
Pralnia Wykonawcza
Fryzjer Hamski
Strefa Piękna by Juźwin | Kobielski
ADN Centrum Konferencyjne
Azjatka Browary Warszawskie
Baila Show & Dining
Bakery Browary Warszawskie
Bombaj Masala
Calypso Fitness Club
Crazy Butcher
Deseo Pattiserie & Chocolaterie
dobro & dobro cafe
Etno Cafe
Executive Laundry
Executive Lounge
Food Hall Browary
Gastronomja
Good Lood
Hamski Barber
Japonka
Sushi Japonki
Le Paradox
Munja
Mykonos Greek Restaurant & Bar
Nine's Restaurant & Sports Bar
Olivos Cafe & Restaurant
Piccola Italia & Mediterraneo
Pizza Lecentano
Port Royal
Sobremesa Tapas Bar
Strefa Piękna by Juźwin | Kobielski
Browar Warszawski
Vita Cafe

Wybierz swój język

Browary Warszawskie

Sierpniowy harmonogram

sierpień

Jeśli ktoś z Was ma choć cień wątpliwości, że w wakacje robimy sobie urlop od rozpieszczania Was atrakcjami, to zapewniamy że u nas przez całe lato będzie gorąco od wydarzeń! 

początek lata

Sieprień w browarach 

Pogoda jest zmienna, ale nasz repertuar na najbliższe dni w pełni potwierdzony! Tak jak wspominaliśmy, nie robimy sobie urlop od rozpieszczania Was atrakcjami, zapewniamy że u nas przez całe lato będzie gorąco od wydarzeń! Kolejnym dowodem jest harmonogram na kolejne tygodnie sierpnia :)

Lato w Browarach, tydzień 8

15.08 poniedziałek

20:00 Andrii Woronoi (Dziedziniec Laboratorium)

16.08 wtorek

20:00 Alina Łapińska & Daniel Peszko (Dziedziniec Laboratorium)

17.08 środa

20:00 Resort Komedii - Spektakl Improwizowany (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Wonder Woman" (Rynek Przy Warzelni) 

18.08 czwartek

20:00 Kamil Piotrowicz & Piotr Chęcki (Dziedziniec Laboratorium)

19.08 piątek

18:00 – 22:00 Warm Up Party (Plac Przy Leżakowni)

20:00 Faustyna Maciejczuk (Dziedziniec Laboratorium)

20.08 sobota

10:00 - 18:00 Serwis rowerowy (Ogród Centralny)

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny)

11:00 - 15:00 Przeróbmy: Warsztaty z upcyclingu (Ogród Centralny)

20:00 Łukasz Lach „Songs of Bob Dylan” (Dziedziniec Laboratorium)

21.08 niedziela

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny)

11:00 - 12:00 Joga x Calypso (Dziedziniec Laboratorium)

11:00 - 15:00 Roboty i Spółka prezentują: Mindflex oraz Warsztaty z robotyki (Ogród Centralny)

20:00 John Porter (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Córka" (Rynek Przy Warzelni)

Lato w Browarach, tydzień 9

22.08 poniedziałek

20:00 Kasia Kołeczek "Co modna Pani wiedzieć powinna - cz. 2 " (Dziedziniec Laboratorium)

23.08 wtorek

20:00 Kuba Matuszczyk i Justyna Bojczuk (Dziedziniec Laboratorium)

24.08 środa

20:00 Resort Komedii - Spektakl Improwizowany (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Joker" (Rynek Przy Warzelni) 

25.08 czwartek

20:00 Kuba Matuszczyk i Justyna Bojczuk (Dziedziniec Laboratorium)

26.08 piątek 

18:00 – 22:00 Warm Up Party (Plac Przy Leżakowni)

20:00 Tomek Mreńca i Daniel Spaleniak (Dziedziniec Laboratorium)

27.08 sobota

10:00 - 18:00 Serwis rowerowy (Ogród Centralny)

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny) 

11:00 - 15:00 Przeróbmy: Warsztaty z upcyclingu (Ogród Centralny)

20:00 Patrick The Pan (Dziedziniec Laboratorium)

28.08 niedziela

11:00 - 12:00 Joga x Calypso (Dziedziniec Laboratorium)

11:00 - 15:00 Roboty i Spółka prezentują: Robo-Ścianka Wspinaczkowa (Ogród Centralny)

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny)

20:00 Cello Brothers (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Na Rauszu" (Rynek Przy Warzelni)

Lato w Browarach, tydzień 10

29.08 poniedziałek

20:00 Agnieszka Matan & Marta Iwaszkiewicz (Dziedziniec Laboratorium)

30.08 wtorek

20:00 Alina Łapińska & Daniel Peszko (Dziedziniec Laboratorium)

31.08 środa

20:00 Resort Komedii - Spektakl Improwizowany (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Ptaki nocy" (Rynek Przy Warzelni)

1.09 czwartek

20:00 Kuba Matuszczyk (Dziedziniec Laboratorium)

2.09 piątek

20:00 Krzysztof Kiljański Trio (Dziedziniec Laboratorium)

3.09 sobota

20:00 Ania Leon (Dziedziniec Laboratorium)

4.09 niedziela

20:00 Kiwi (Dziedziniec Laboratorium)

____________
Poprzednie tygodnie

Lato w Browarach, tydzień 6

1.08 poniedziałek

20:00 Karol Kopiec (Dziedziniec Laboratorium)

2.08 wtorek

20:00 Alina Łapińska & Daniel Peszko (Dziedziniec Laboratorium)

3.08 środa

20:00 Resort Komedii - Spektakl Improwizowany (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Wilk z Wall Street" (Rynek Przy Warzelni)

4.08 czwartek

17:00 Gadki PoWarszawsku | Łukasz Ostoja-Kasprzycki i gość specjalny (Dziedziniec Laboratorium)

20:00 Maki Trio (Dziedziniec Laboratorium)

5.08 piątek

18:00 – 22:00 Warm Up Party (Plac Przy Leżakowni)

20:00 Michał Salamon i Grzech Piotrowski (Dziedziniec Laboratorium)

6.08 sobota

09:00 – 13:00 SUMMER SOULS x LEMISS (Dziedziniec Laboratorium)

10:00 - 18:00 Serwis rowerowy (Ogród Centralny)

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny)

11:00 - 15:00 Przeróbmy: Warsztaty z upcyclingu (Ogród Centralny)

20:00 Krzysztof Kiljański Trio (Dziedziniec Laboratorium)

7.08 niedziela

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny)

11:00 - 12:00 Joga x Calypso (Dziedziniec Laboratorium)

11:00 - 15:00 Roboty i Spółka prezentują: Zrób to sam! Daj przedmiotom drugie życie (Ogród Centralny)

20:00 Arek Kłusowski (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Najgorszy człowiek na świecie" (Rynek Przy Warzelni)

Lato w Browarach, tydzień 7

8.08 poniedziałek

20:00 Kuba Poczęty (Dziedziniec Laboratorium)

9.08 wtorek

20:00 Muzyka na żywo (Dziedziniec Laboratorium)

10.08 środa

20:00 Resort Komedii - Spektakl Improwizowany (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "Hellboy" (Rynek Przy Warzelni)

11.08 czwartek

20:00 Muzyka na żywo (Dziedziniec Laboratorium)

12.08 piątek 

18:00 – 22:00 Warm Up Party (Plac Przy Leżakowni)

20:00 Mulimba (Dziedziniec Laboratorium)

13.08 sobota

10:00 - 18:00 Serwis rowerowy (Ogród Centralny)

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny)

11:00 - 15:00 Przeróbmy: Warsztaty z upcyclingu (Ogród Centralny)

20:00 Sonia Stein (Dziedziniec Laboratorium)

14.08 niedziela

10:00 - 15:00 Gry planszowe (Ogród Centralny)

11:00 - 12:00 Joga x Calypso (Dziedziniec Laboratorium)

11:00 - 15:00 Roboty i Spółka prezentują: Wirtualna Rzeczywistość oraz Tor Sphero (Ogród Centralny)

20:00 Jagoda Kret (Dziedziniec Laboratorium)

21:30 - 23:30 Kino plenerowe "C’mon C’mon" (Rynek Przy Warzelni)

______________

*Miejsce kina letniego będzie zależne od pogody

start: 21:30
lokalizacja: Dziedziniec Laboratorium/ Rynek Warzelni

______________________________________
Patronami Sceny Letniej w Browarach Warszawskich są:
 FOLLOWTHESTEP | Coca-Cola 

Partnerzy medialni: