Kawiarnie

Etno Cafe

Etno Cafe

Z wrocławskiej palarni do warszawskich serc

Prędzej czy później odkryjesz, że ta przepalona mieszanka lichej robusty i arabiki serwowana przez wiele globalnych kawiarni ma niewiele wspólnego z dobrą kawą. Etno Cafe w Browarach Warszawskich powstało po to, żeby każdy mógł odkryć ten fakt... prędzej.

Ok, to na czym polega różnica?
Po pierwsze, Etno Cafe w ziarno zaopatruje się we własnej, cenionej przez baristów wrocławskiej palarni. Po drugie, Etno zatrudnia pasjonatów i zna się na rzeczy do tego stopnia, że ich lokale w całej Polsce przyciągają niczym Mekka wyznawców kawy idealnej. 

Jeśli kochasz smak kawy, będziesz tu częstym gościem. Jeśli przyjdziesz tu przypadkiem, pokochasz smak ich kawy. Jeśli pierwsza wizyta w Etno Cafe wciąż przed Tobą – zazdrościmy, bo pierwsze spotkanie z ich naparem nada w Twoim życiu słowu „kawa” nowe znaczenie i niezapomniany smak.

A jak już tu będziesz, to spróbuj też tzw. Cold Brew Coffee. To taki kawowy shot macerowany na zimno. Ma sporo kofeiny i jeszcze więcej antyoksydantów, a przy tym zaledwie 2 kcal/100 ml. Złapiesz tu też „coś na ząb” – śniadania, owsianki, bajgle, bagietki, kanapki, sałatki, rzemieślnicze ciasta i desery. Do kawy jak znalazł.

Tip dla spragnionych dobrych rad

Etno Cafe pracuje zawsze na kilku różnych odmianach ziaren. Zanim zamówisz, zapytaj o dostępne rodzaje i dobierz to, które najlepiej pasuje do Twojego gustu. Jeśli kochasz nuty czekolady i orzechów, Twoim kubkom smakowym dobrze zrobi kubek kawy na bazie mieszanki „Intercontinental” lub głębszego w doznaniach arabikowego singla „Yellow Bourbon”. Jeśli preferujesz wyższą kwasowość, zakochasz się w „Fusion”. Spróbuj - za podpowiedź podziękujesz nam później.

Adres:
ul. Krochmalna 60

Czynne

poniedziałek - niedziela
8.00 - 18.00

etnocafe.pl

+48 537 770 622

Okazje w Etno Cafe

KAWA Z DOWOLNYM CIASTKIEM

dla pracowników Browarów Warszawskich

3

Croque na brunch -20% z kodem wiosna

-20%