RESTAURACJE

ADN Centrum Konferencyjne 

ADN Centrum Konferencyjne

Centrum wydarzeń niezapomnianych

Nic tak nie sprzyja budowaniu dobrych i trwałych relacji w biznesie, jak spotkania twarzą w twarz. W makroskali takim „scalaczem więzi” są wszelkiego rodzaju konferencje, eventy i inne wydarzenia biznesowe. By budować relacje, motywować zespoły czy integrować się z Klientami i Partnerami wciąż nikt nie wymyślił nic lepszego. A Centrum Konferencyjne ADN w Browarach Warszawskich to obecnie bodaj najlepsze miejsce, w którym te cele możesz z powodzeniem zrealizować.

ADN Centrum Konferencyjne to przestronne, wnikliwie przemyślane i w pełni wyposażone w najnowocześniejsze zdobycze technologii audio-wizualnej wnętrza o łącznej powierzchni 2200 m2, zlokalizowane w budynku GH „Biura przy Warzelni” w Browarach Warszawskich. Jego przestrzenie idealnie sprawdzą się podczas spotkań biznesowych, kongresów czy konferencji, ale także jako arena okolicznościowych gal, wystawnych kolacji czy wydarzeń o charakterze rozrywkowym – tym bardziej, że obiekt umożliwia organizację pełnej konstrukcji scenicznej, scenografii i parkietu tanecznego.

Miejsce jest zupełnie nowe, a więc absolutnie zaskakujące, nieodkryte, niezadeptane i (jak mawia się w branży) „niezużyte eventowo”. Rezerwując ADN na dowolne organizowane przez siebie wydarzenie jednej rzeczy na pewno nie usłyszysz: „tu już wszyscy byli”. ADN Centrum Konferencyjne nie miało się kiedy opatrzyć, bo dopiero startuje. Choć już ma na swoim koncie pierwsze sukcesy, o czym za chwilę,

Najpierw trochę danych.

ADN to aż 25 nowoczesnych sal w centrum miasta, dostosowanych do niemal wszystkich form spotkań biznesowych w czym pomaga ich zróżnicowana powierzchnia – najmniejsza z nich ma 20 m2, a największa 470 m2. W ustawieniu teatralnym Centrum jest w stanie przyjąć we wszystkich salach jednocześnie nawet 1550 osób (lub 850 w układzie szkolnym),

Wnętrza zostały odpowiednio wyposażone w najwyższej jakości projektory laserowe, systemy zdalnie sterowanych mikserów dźwięku, urządzeń prezentacyjnych i nagłośnienia, płynną regulację światła w każdej z sal, systemy rezerwacji i rejestracji, bezprzewodowe mikrofony oraz szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Tip dla mających „za dużo na głowie”

Niezaprzeczalnym atutem ADN jest zatrudniony tu sztab profesjonalistów, którzy nie tylko ułatwią zaplanowanie i perfekcyjne przeprowadzenie całego wydarzenia, ale pomogą też w opracowaniu motywu przewodniego spotkania i druku materiałów szkoleniowych. Współpracując z ADN Centrum Konferencyjnym nie musisz się martwić o gości z zagranicy. Nie dość, że obsługa obiektu zapewni tłumaczenia symultaniczne, to jeszcze wesprze w rezerwacji noclegów w pobliskich hotelach i zapewni catering z bogatym menu.

Adres:

„Biura przy Warzelni”, wejście B
ul. Grzybowska 56, budynek GH

ckadn.pl

Kontakt:
tel. (22) 208 21 12
kom. 505 577 286
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

codziennie
6.00-22.00

Otwarcie niedługo

Dwa przestronne foyer znajdujące się w Centrum idealnie sprawdzą się jako przestrzeń na wypoczynek, rozmowy kuluarowe i jako miejsce na lunch w miłej atmosferze. We foyer znajdują się także monitory umożliwiające emisję materiałów informacyjnych czy reklamowych oraz minimalistyczne garderoby do przechowania odzieży wierzchniej. Nie ma też obaw o nieproszonych gości. Dostępu do obiektu strzegą bramki kontroli dostępu, a przestrzenie wspólne są monitorowane.

ADN to miejsce przeszklone od podłóg po sufity, zatem naturalne światło dzienne jest tu na porządku (nomen omen) dziennym. Ale gdyby ktoś chciał z niego zrezygnować, to żaden kłopot. Wszystkie okna można przyciemnić z pomocą nowoczesnej technologii. A w przerwie między szkoleniami, rozmowami biznesowymi czy innymi mniej lub bardziej oficjalnymi przemówieniami można zaczerpnąć świeżego powietrza na 2 kameralnych tarasach z widokiem na „wolskie city” i przede wszystkim na imponującą swym zróżnicowaniem architekturę Browarów Warszawskich.

No właśnie – lokalizacja. To jedno z nielicznych tak dużych i tak wszechstronnych centrów konferencyjnych po tej stronie Wisły, położonych tak blisko dworca Warszawa Centralna (1,5 km) i z tak łatwym dojazdem na Lotnisko Chopina, odległe zaledwie o 7,5 km. Bliskość hoteli niemal wszystkich renomowanych sieci to kolejny atut – goście kilkudniowych wydarzeń mogą znaleźć się w swoich pokojach dosłownie w kilka minut i to nawet, jeśli zdecydują się na „spacer do hotelu”. Ze świecą też szukać w Warszawie drugiego takiego kompleksu konferencyjnego, który niemal z każdej strony otoczony jest oazami zieleni, skwerkami, parkami, trawnikami, szpalerami drzew i kwiatów. No i jest jeszcze coś. Stąd niezwykle łatwo jest się „urwać dalej” na zakończenie oficjalnego wydarzenia. Po prostu wychodzisz z budynku (najpewniej w doskonałym nastroju, wnioskując z  ocen ADN Centrum Konferencyjnego w internecie i na branżowych portalach) i... już jesteś przed wejściami do kilkudziesięciu konceptów gastronomicznych z kuchniami całego świata.

ADN Centrum Konferencyjne dopiero startuje, ale już organizację wydarzeń firmowych powierzyły im tak znane firmy, jak np. Totalizator Sportowy, Emitel, McDonalds czy RTV Euro AGD. Twoja firma może być kolejna na tej liście.

Okazje w ADN Centrum Konferencyjne

KAWA Z DOWOLNYM CIASTKIEM

dla pracowników Browarów Warszawskich

3

Croque na brunch -20% z kodem wiosna

-20%