Kawiarnie

dobro & dobro cafe

dobro & dobro cafe

Kawiarnia to nie tylko kawa

dobro&dobro cafe to lokal (a właściwie już sieci kawiarni) prowadzony zgodnie przez małżeństwo z Ukrainy, Innę i Olega Yarovi. Dostaniesz tu i „flat white”, i „latte”, i inne mleczne oraz bezmleczne wytwory kawowej fantazji. Czy dobre? Cóż, są oni w tej chwili jedną z najszybciej rozwijających się sieci kraftowych kawiarni w naszym kraju, więc jest to raczej pytanie retoryczne.

A jak to się wszystko zaczęło? Niestandardowo, bo od otwarcia kawiarni o powierzchni 6 metrów kwadratowych, czyli wielkości towarowej windy! Pomimo takiej kawowej ciasnoty odnieśli spektakularny sukces i pootwierali na jego fali lokale w pięciu miastach Polski. Co więcej, ich małą czarną (i dużą białą) docenili już nawet nasi południowi sąsiedzi, bo Inna i Oleg jeden ze swoich lokali otworzyli w czeskiej Pradze! A – żeby już całkiem dowieść wyjątkowości tego konceptu – w czasach lockdownu zamiast zwalniać ludzi, to oni... zwiększyli swoje obroty i planują otworzyć 100 nowych lokali w całej Europie i stać się pierwszą polską siecią kawiarni działających w Stanach Zjednoczonych!

W czym zatem ich sukces? W kawie oczywiście. Zwłaszcza, jak się ma w menu takie (autorskie) rzeczy jak „płonąca ogniem kawa pieczona”, „kawa chałwowa”, „matcha mango latte” czy „cappu orange”.

Zresztą w dobro&dobro cafe nie tylko napełnisz kubek, ale też możesz nakarmić swoje kubki smakowe ich śniadaniami, croissantami, lunchami, brunchami i deserami. A jeśli marzy Ci się ulubiona kawa z croissantem na słonecznym ogródku, to już od 15 maja zaproś znajomych na śniadanie przy kawie w Browarach.

A gdy już te wszystkie lockdowny pójdą w zasłużoną niepamięć, to w tej kawiarni w Browarach Warszawskich odbywać się będą i wystawy fotograficzne, i wieczory literackie, i koncerty, i inne przejawy dobrej kultury.

Ważne jest jednak jeszcze coś innego...

Tu po prostu unosi się aromat dobrej atmosfery, dobrej zabawy i relaksu, którego wszyscy potrzebujemy.

Tip dla miłośników
kawowej sztuki:

Bariści z dobro&dobro cafe posiedli tajemną moc tworzenia tzw. „latte art”, czyli zapierających dech w piersiach rysunków na piance kawowego latte. Możesz więc śmiało poprosić obsługę o narysowanie czegoś pięknego na czubku Twojej kawy, a oni spróbują zaskoczyć Ciebie swoją wprawą. 

Adres:
ul. Grzybowska 56

Czynne

poniedziałek - piątek
7.00 - 19.00
sobota
9.00 - 19.00
niedziela 
9.00 - 19.00

Okazje w dobro & dobro cafe

KAWA Z DOWOLNYM CIASTKIEM

dla pracowników Browarów Warszawskich

3

Croque na brunch -20% z kodem wiosna

-20%