Z miłości do słodkości!

Do przeogromnej rodziny lokali w Browarach Warszawskich dołącza VITA CAFE – polska, rodzinna firma, która powstała „z miłości do słodkości”. I sami musicie ocenić, czy to bardziej kawiarnia, czy cukiernia. Z jednej strony bowiem serwują tu świeżo mielone kawy, a z drugiej – ich lady uginają się pod ciężarem niezliczonych ciast, ciasteczek i deserów. No i będą tu też...

...pączki! Tak jest! Świeżo wypiekane najbardziej polskie z polskich pączusie. Do kawy jak znalazł. Choć na kawie świat w VITA CAFE się nie kończy, bo nie zabraknie tu także organicznej herbaty i czekolady na gorąco. „Na zimno” też się będzie działo, bowiem roić się tu będzie od deserów oraz koktajli lodowych i lodów wszelakich – naturalnych, w wersjach opartych na śmietanie i w wydaniu sorbetowym. Ale i tak królować tu będą ciasta. Wypiekane na miejscu, oparte o rodzinne, sekretne przepisy. Każdego dnia ma być ich tu nawet kilka...naście do wyboru! Serniki, bezy, tarty i... tak wiele innych wypieków, że nie sposób wymienić je tu wszystkie.

Zasadą nadrzędną przy wyrobie tych ciast, ale też innych pozycji w menu VITA CAFE jest stosowanie wyłącznie naturalnych składników. Bez polepszaczy i bez konserwantów.

Nie wiemy, czy nazwa VITA CAFE zainspirowana została pewnym słynnym dzięki filmowi Federico Felliniego włoskim określeniem „Dolce Vita”, ale jeśli nawet tak nie było, to sam lokal spokojnie zasługuje na to, by ze „słodkim życiem” się kojarzyć. Marzeniem właścicieli (a nawet celem ich działalności) jest to, by każdy Klient wychodził z VITA CAFE z uśmiechem na twarzy. Czy to się im udaje? Wpadnij, spróbuj, sprawdź na sobie :)