Usługi

Strefa piękna
„by Juźwin | Kobielski”

„by Juźwin | Kobielski”

Strefa pięknych zmian

Ten duet doskonale rozumie, dlaczego w języku polskim słowo „zmiana” jest rodzaju żeńskiego. Obaj odmieniają kobiety przez wszystkie przypadki. Ale, o czym nie każdy wie, obaj z równie wielkim kunsztem przeprowadzają zmiany wizerunku także mężczyzn, a nawet kompleksowe rodzinne metamorfozy. Do niedawna robili to osobno, choć znają się od lat. Browary Warszawskie są tym miejscem, w którym swoje talenty i pasje połączyli we wspólny salon – Strefa piękna by JUŹWIN | KOBIELSKI.

Sebastian Kobielski jest uznanym stylistą fryzur, ekspertem od urody i edukatorem MasterClass. Tworzył fryzury dla międzynarodowych marek kosmetycznych, modowych i perfumiarskich, a jego stylizacje włosów trafiają na okładki wszystkich liczących się magazynów.

Jarosław Juźwin to uznany autorytet branży beauty, ceniony makijażysta i stylista fryzur, którego twórczość równie często gości na łamach czołowych pism dedykowanych modzie, stylowi i urodzie.

Panowie mają na swoim koncie liczne przygody z antenami telewizyjnymi. Sebastian to gospodarz i główny kreator fryzur w topowych programach stacji TVN i TVN Style. Jarosław prowadzi autorskie pasmo „No i pięknie” w programie „Pytanie na śniadanie”. W Strefie piękna by JUŹWIN | KOBIELSKI robią to samo, co w programach telewizyjnych, tylko że scenariusze tych zmian piszą wspólnie ze swoimi Klientkami.

Ich salon w Browarach Warszawskich wymyka się prostym definicjom. Choć podstawą jego funkcjonowania są oczywiście usługi fryzjerskie, to lepiej niż „hairdresser” pasuje do tego miejsca nazwa „herdresser”. W ich salonie w Browarach Warszawskich dostępne są zabiegi dedykowane wyłącznie temu miejscu – przyjrzą się Twoim paznokciom, zasugerują spektakularną metamorfozę i makijaż, doradzą co wyrzucić z szafy, a co do niej zaprosić. 

Tip dla tych, którzy chcą wiedzieć pierwsi

W atelier duetu Juźwin | Kobielski odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-artystyczne i edukacyjne, zarówno on-line, jak i na miejscu. Udział w tych drugich jest limitowany, dlatego warto śledzić profil ich salonu w Browarach Warszawskich via social media i zapisać się na nasz newsletter.

 

Czynne:
 
Pon - Pt                                     11.00 - 19.00
Sob                                            10.00 - 16.00
 
 

Rezerwacja

 

+48 723 740 466
 

Adres:
ul. Krochmalna 61

Czynne

poniedziałek - piątek
8.00 - 22.00
sobota
9.00 - 21.00
niedziela
10.00 - 17.00

Okazje w Strefie Piękna by Juźwin | Kobielski

KAWA Z DOWOLNYM CIASTKIEM

dla pracowników Browarów Warszawskich

3

Croque na brunch -20% z kodem wiosna

-20%